O nas

„Najbardziej efektywna nauka to ta ,która angażuje jak najwięcej zmysłów”

Szkoła English First została założona w roku 2009.Przez cały ten czas zbieramy doświadczenia i modyfikujemy nasze metody nauczania dostosowując je do wymagań  jakie stawiają nam nasi klienci ,wyzwań współczesnej rzeczywistości ,ale też do najnowszych rozwiązań technologicznych .

Jesteśmy zespołem składającym się  w większości z absolwentów kierunków filologicznych z odpowiednim przygotowaniem metodycznym oraz  wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych oraz klientów biznesowych.

Image


Magdalena Kasprzyk
mgr filologii angielskiej UAM

Uczymy języka

  • Angielskiego
  • Niemieckiego
  • Rosyjskiego
  • Polish for foreigners (j.polski dla obcokrajowców)

Prowadzimy zajęcia stacjonarnie w szkole,
w zakładach pracy oraz online

Podczas zajęć stosujemy metodę komunikatywną ,co oznacza doskonalenie 4 umiejętności :mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Najważniejszym naszym  celem  jest rozwijanie umiejętności komunikacji ustnej  w sytuacjach życia codziennego. Ćwiczeniom ustnym poświęcamy zdecydowanie najwięcej czasu podczas kursu, ponieważ dla większości jest to najtrudniejsza umiejętność do opanowania. Specjalnie przygotowane ćwiczenia ustne pomagają pokonać nieśmiałość i barierę w mówieniu oraz budują pewność wypowiedzi.  

W przypadku bardziej zaawansowanych kursantów ćwiczenia mają na celu wyeliminowanie utartych błędów ,wprowadzenie do rozmowy bardziej wyszukanych struktur gramatycznych oraz bardziej zaawansowanego słownictwa, które uczniowe często znają tylko w teorii ,ale ich nie używają .

Charakteryzujemy się elastycznym podejściem do naszych uczniów. Metody uczenia w razie potrzeby są modyfikowane tak ,aby  zapewnić efektywność zajęć .Udzielamy wskazówek i porad dotyczących samodzielnej pracy.

Posiadamy referencje  firm ,dla których od wielu lat prowadzimy kursy oraz rekomendacje klientów szkoły. Możemy je  udostępnić  na życzenie    

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.