KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

„Największym wyzwaniem dla lektora jest stworzenie jak najbardziej realnych
i życiowych sytuacji ,w których uczeń będzie zmuszony się komunikować”

Przed rozpoczęciem kursu ustalamy poziom uczestnika na podstawie testu lub/i rozmowy .Określamy również cel nauki, ponieważ to potrzeby kursanta są najważniejsze i one wpływają na wybór techniki uczenia, materiałów oraz tematyki zajęć. Wspólnie z  kursantami ustalamy termin zajęć  i ich intensywność.

Stosujemy metodę komunikatywną ze szczególnym naciskiem na język mówiony. Staramy się ,żeby ćwiczenia odzwierciedlały autentyczną komunikację, dlatego angażujemy naszych uczniów w różne dialogi, dyskusje i scenki.

Naszym zadaniem jest dobór ciekawych i efektywnych materiałów dydaktycznych, które zachęcą kursantów do komunikowania  się. Oprócz podręczników renomowanych wydawnictw korzystamy z platform internetowych, autentycznych materiałów prasowych, radiowych ,telewizyjnych oraz własnych pomysłów inspirowanych życiem. Nasi uczniowie nawet rozpoczynający dopiero naukę mówią już od pierwszych zajęć .

Image

Uczymy języka

  • Angielskiego
  • Niemieckiego
  • Rosyjskiego
  • Polish for foreigners(j.polski dla obcokrajowców)

Oferujemy zajęcia

  • indywidualne
  • w parze
  • grupowe 3-6 osób

Przygotowujemy młodzież do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kursanci powtarzają zagadnienia gramatyczne i słownictwo ,poznają strukturę egzaminu oraz ćwiczą sytuacje i pytania egzaminacyjne. Kurs obejmuje przygotowanie do części pisemnej i ustnej.

Przygotowujemy do najważniejszych egzaminów państwowych takich jak KET,PET , FCE czy CAE

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.