Iwona – lekcje indywidualne w firmie poziom intermediate

„Uczęszczam na zajęcia od pół roku i za każdym razem doceniam staranne przygotowanie do zajęć i różnorodność zastosowanych materiałów (podręcznik, czasopisma, filmy, słuchowiska, kserokopie). Lektorka zawsze utrwala wcześniej poznany materiał, dopinguje do samodzielnej pracy, poprawia na bieżąco błędy. Nauka przebiega w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze. Dużym plusem jest też dojazd do klienta ”

p. Iza – lekcje indywidualne w szkole poziom upper-intermediate

„Moja opinia o lekcjach jest pozytywna w 100%. Lektorka jest zaangażowana i lubi swoją pracę, co przekłada się bezpośrednio na jakość nauczania. Osobowość lektorki sprawia, że prowadzone lekcje nie są pozbawione humoru, co z kolei wpływa nie tylko na pozytywny klimat zajęć, ale również na lepsze zapamiętywanie przerobionego materiału.
Atmosfera w samej szkole również zachęca do uczęszczania na zajęcia. Wygodne sale, dbałość o komfort uczniów poprzez np. poczęstunek kawę(dla mnie osobiście ważny element),dodatkowe materiały, wszystko sprawia, że na lekcje uczęszcza się chętnie”

Ania – kurs grupowy w szkole poziom pre-intermediate

„Różnorodne, kreatywne, pełne ekspresji zajęcia rozwijające nie tylko umiejętności językowe, ale również wyobraźnię”

Łukasz i Marcin – poziom A2 elementarny , kurs w firmie

„Lektorka doskonale potrafi przystosować program do poziomu i potrzeb uczniów.
Zajęcia często prowadzone są przy zamkniętej książce, a grupa skupia się na konwersacjach, gdzie poruszane są ciekawe tematy rozszerzające zasób słownictwa. Materiał jest systematycznie powtarzany na kolejnych zajęciach, dzięki czemu unika się zaległości. Na zajęciach panuje bardzo miła i serdeczna atmosfera. Zawsze jest miło wracać na takie zajęcia :-)”

Renata – kurs grupowy poziom pre-intermediate

„Nasz nauczyciel to lektor z powołania! Nie tylko przekazuje wiedzę, ale żywo interesuje się postępami każdej z osób, z którymi pracuje. Obok realizacji treści zawartych w podręczniku, urozmaica zajęcia scenkami, różnego rodzaju grami, filmami, artykułami. Nie tylko uczy, ale śmiało można powiedzieć, że zaraża pasją posługiwania się językiem angielskim. W przyjazny sposób inspiruje do poszukiwań. Proponuje utrwalanie materiału z pomocą podręcznika, systematycznie uzupełnianych zagadnień w quizlecie, jak i wymyślnych zadaniach domowych, w których można się wykazać nie tylko swoimi postępami lingwistycznymi, ale także poczuciem humoru i wszelkiego rodzaju inwencji. Co istotne – zawsze je sprawdza i oddaje, chwali postępy i koryguje błędy. Wprowadza znakomitą atmosferę, dopytuje, kontroluje postępy, motywuje i zawsze ma w zanadrzu ciekawe pomysły na dodatkowe zadania dla osób szczególnie ambitnych.. Gorąco polecam!”